Jak používat masážní srdíčko Gua sha?

Gua Sha je tradiční čínská pomůcka k masáži těla i obličeje. Pomáhá definovat rysy obličeje, což vede k mladší a zářivé pleti.
Používejte v kombinaci s naším krémem. Gua Sha je malý zázrak, který tě zbaví toxických látek, oteklých víček a příjemně prokrví pokožku nejen obličeje ale celého těla. Navíc redukuje vrásky a obnovuje přirozené kontury tváře. Masáž má pozitivní vliv i na psychiku a výrazně snižuje napětí v obličeji. Dejte tomu tak 10-12 dní a pocítíš to na vlastní kůži :)

Jak používat gua sha?

1) TLAK - Jemný tlak používáme v případě, kdy chceme pleť rozzářit a jemně vyhlazovat vrásky. Přitlačit můžeme v místech, kde chceme uvolnit svalstvo, ale vždy jen tak, aby nám to bylo příjemné.

2) TAH - Každý tah opakujte 2-3x.

3) PODKLAD - Před masáží si vždy vyčistěte obličej a opláchněte i srdíčko. Následně naneste jeden z našich krémů. 

Postup masáže:

1) KRČNÍ PÁTEŘ - Jako první promasírujte krční páteř. Přiložte srdíčko na páteř tak, aby byla páteř vložena do výřezu srdíčka. Přiložte co nejníže to půjde a táhněte směrem k temenu hlavy až k linii vlasů. Soustřeďte se hlavně na hladký tah a váš dech a opakujte cca 3x. 

2) TRAPÉZOVÝ SVAL - Od ramene hladkou dlouhou stranou vedeme tah směrem k linii vlasů po linii šíje. Aplikujeme na obě ramena 3x.

3) LYMFA - Provádíme stranou, která je nám nejpříjemnější. Při otočení hlavy na stranu se nám ukáže největší lymfatický tok, ten odpovídá i za otoky v obličeji. Zde se pohybujeme jemně nahoru a dolu, poslední tah je vždy dolů. Opakujeme na obou stranách 3x. 

4) DRUHÁ BRADA - Zakloníme hlavu a použijeme stranu s výřezem a přejíždíme zespodu nahoru po krku až na bradu.

5) KONTURY OBLIČEJE - Přiložíme stranu která je ná nejpříjemnější a přejíždíme po konturách obličeje od brady po ucho. 

6) TVÁŘ - Stranou která je nám nejpříjemnější táhneme od středu obličeje, čili od nosu, směrem k linii vlasů po celé tváři a následně i na spánku a v oblasti obočí.

7) ČELO - hladkou stranou přejíždíme po čele směrem od obočí k linii vlasů a vyhlazujeme tak jemné vrásky. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení