O značce Marielli

Dobrý den,

ráda bych vás přivítala na mém eshopu s ručně míchanou přírodní kosmetikou, která je vyráběna s láskou u nás v Česku. Kosmetika je vyráběna z nejkvalitnějších surovin. Složení se snažíme vymýšlet tak, aby neobsahovalo zbytečné složky navíc, snažíme se o složení plné pouze účinných a potřebných látek. Mezi naše cíle patří šetřit přírodu i naši pleť, proto produkty nemají žádné zbytečné obaly, ani etiketu plnou chemického složení.

Sama jsem kosmetička a vlastním salon v Mladé Boleslavi, snažím se tak naslouchat přání mých klientek a vymýšlet takové produkty, které zvládne používat každá žena kdykoliv během hektických dnů plných stresu, práce a starostí. Každá z nás si zaslouží svou chvilku odpočinku a já jsem se rozhodla vám dopřát v těch vašich ojedinělých chvilkách dopřát to nejlepší.   

Značka vznikala současně s otevřením mého prvního kosmetického salonu v Mladé Boleslavi. Stejně tak jako salon byla i tato značka můj velký sen. Přála jsem si vytvořit takový produkt, ke kterému se moje zákaznice budou s oblibou vracet. Za vytvořením takového produktu je ale spousta práce, která zůstane zákazníkovi vždy skrytá, od papírování a certifikací po samotnou výrobu a balení produktů k odeslání. Celý tento proces trval pár měsíců a já jsem ráda, že Vám dnes mohu představit značku Marielli!

 

Co je na uvedení značky nejtežší?

Pro mě osobně to byl název značky. Nechtěla jsem nic obyčejného, ale naopak ani nic složitého, co by si nikdo nezapamatoval, a tak jsem strávila večer s filmem, počítačem a mojí maminkou a snažily jsme se dohromady nějaký název vymyslet.. Natalique? Natality? Marion? Návrhů bylo opravdu hodně, vyhrát ale mohl jen ten nejlepší. Nakonec jsme využily mé prostřední jméno - Marie, které jsem dostala po své babičce a přidaly jsme název mého salonu Natalli, a tak vzniklo Marielli. 

Jak jsme vymýšleli názvy prvních produktů?

Názvy samotných produktů byly o něco jednodušší. Věděla jsem, z čeho se produkt skládá, jakou bude mít barvu i konzistenci. Pojmenovat produkty podle názvů květin mě napadlo velice rychle, jelikož je moje kosmetika vyráběna pouze z přírodních surovin, z bylinek a vůní květin. U některých to byl ale také celkem oříšek, naštěstí mám šikovné kamarády a kamarádky, které se studiem květin zabývají, a tak se nám podařila objevit třeba i černá květina - kominíček. Jak trefné pro černou masku, při které po nanesení vypadáme jako od sazí, že? 

O značce Marielli

Proč jsem vůbec tuto značku zakládala? Často jsem se setkávala s kosmetickými produkty v drogériích ale i v parfumériích, které byly vydávány za "přírodní", ale na zadní straně produktu bylo složení tak dlouhé, že by z něj šla vydat kniha. Četla jsem několik knih o složení kosmetiky, o škodlivých látkách a jak na ně naše pokožka reaguje. Rozhodla jsem se, že bych svým klientkám chtěla nabídnout něco navíc, chtěla jsem, aby měly jistotu, že produkt, který si koupí je opravdu naplněn pouze prospěšnými látkami. A tak jsem začala zkoušet různá složení, různé oleje, různé vůně a plně se ponořila do míchání kosmetiky. A nakonec se to podařilo! Podařilo se mi u každého produktu vymyslet takové složení, které je vhodné pro pleť a zároveň plní svou funkci! Netušila jsem ale, že za takovou značkou je toho mnohem více.. Najít vhodný obal, papírování, papírování, papírování, najít vhodný materiál na etiketu, najít vhodné dodavatele a tak dále.. Naštěstí kolem sebe mám spoustu šikovných a talentovaných přátel a členů rodiny. Moje kamarádka Johanka se ujala designu etiket a pomáhala mi s prvními příspěvky na Instagramu a s prvním focením produktů. V Johanku mám od začátku naprostou důvěru, ještě mi neposlala návrh, který by se mi nelíbil, buď mě moc dobře zná, a nebo se prostě vždy jen trefí do mého vkusu a přsně ví, jak bych si takový produkt představovala. Můj tatínek mi dával rady ohledně podnikání, sestra Verunka s jejím manželem zase rady ohledně eshopu, marketingu, propagace a tak dále. Verunka taky samozřejmě kosmetiku pravidelně testuje a vymýšlí další produkty. Můj přítel mi pomáhal s finanční stránkou a také s výrobou! A tak v tomto složení pokračujeme dále a snažíme se vyvíjet něco, z čeho budou mít radost i všichni naši klienti!

Stejně tak jako u složení produktu jsem se i u obalových materiálů řídila tím, že méně je opravdu více. Snažila jsem se vybírat takové obaly, které budou v souladu s přírodou a které se budou i snadno používat. Zároveň jsem myslela i na balení a odesílání zásilek, u kterých jsem se snažila množství použitého materiálu opravdu snížit na minimum. 

 


Trošku detailněji o nás: 

Jmenuji se Natálie Marie Ernestová a jak můžete vidět, tak i název celé značky je podle mého prostředního jména, které mám po babičce Marušce. Značku jsem založila, protože to byl můj velký sen, a jelikož můžete číst tyto řádky, tak je sen úspěšný! Stojím za celým vývojem a výrobou, také za marketingem a sociálními sítěmi. Ráda odpovídám na Vaše dotazy a recenze. Rozhoduji o všech zásadních věcech, které se v Marielli dějí, ale naštěstí na to nejsem sama a mám vedle sebe skvělý tým! 

 

 

Kdo všechno stojí za Marielli cosmetics? 

   Natálie Marie Ernestová                                     

  
                                         

Natálie Marie Ernestová

zakladatelka a majitelka                                                       

604 535 166                                                      

info@mariellicosmetics.cz    

 

 

Veronika Benešová

kreativní duše                                                     

737 291 227                                                     

info@veronika-benesova.cz

  

Johana Bázlerová

grafička                                                                                                

@jsemvobraze @joohabaz

johana.bazlerova@gmail.com      

 

 

Anna Říhová, Pavla Prokopová, Nikola Lupínková

laborantky - míchání kosmetiky, lepení etiket

info@mariellicosmetics.cz

 

Kromě toho mi pomáhá třeba i můj děda Robert Herkner, který píše citáty k produktům, které naleznete na našem Instagramu. Dokonce vydal i knížku plnou básniček a nově i básničky pro děti, proto je pro mě čest, že si našel čas i na citáty k mým produktům a snad nás jimi bude zásobovat ještě dlouho! Samozřejmě i moji rodiče, kteří mi dávají cenné rady, a zbytek rodiny, třeba moje druhá sestra Simonka, která pomáhala s vývojem dětských produktů a pravidelně sdílí všechny příspěvky a podporuje mě.

 Všem moc děkuji a budu se těšit na další členy našeho týmu, kteří nás v budoucnu obohatí svými nápady a zkušenostmi! 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení