Pečující pleťová maska na zralou pleť Pomněnka

Kód: 01
přírodní ručně mícháno
289 Kč
Skladem

Maska vhodná na zralou pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato maska se stejně jako všechny naše produkty vyrábí s láskou a jen z těch nejkvalitnějších surovin, vhodných právě pro Vaši pleť. Zaručujeme Vám, že si její čisté, přírodní a voňavé složení zamilujete stejně tak, jako my! Tak, jako se snažíme chránit Vaši pokožku před dlouhým nesrozumitelným chemickým složením, se stejně tak snažíme chránit i naši přírodu. Proto jsou všechny naše obaly plně v souladu s přírodou.

 

Modrý jíl umožňuje udržovat mladistvý vzhled pokožky. Zlepšuje mikrocirkulaci a tím i přístup kyslíku k buňkám, čímž aktivizuje produkci kolagenu. Obnovuje strukturu pokožky a zlepšuje proces buněčné regenerace. Olej z hroznových semínek je považován za ,,elixír mládí“ pokožku hydratuje, udržuje v ní potřebnou vlhkost a tím zpomaluje její stárnutí.

 

Naneste slabou vrstvu na navlhčenou pokožku pomocí navlhčených prstů a nechte působit 10-15 minut, po zaschnutí opláchněte vlažnou vodou.

Děkujeme Vám za Váš nákup!

Balení 60ml

 

INCI: Aqua, Kaolin, Montmorillonite (Modrý jíl), Vitis vinifera Oil(Hroznový olej), Prunus (mandlový) amygdalus dulcis Oil, Oenothera Biennis Oil(Pupálkový olej), Vaccinium angustifolium (borůvka) seed oil, vitamin E,(allylanisole, geraniol,
linalool, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes)*, orchidea a vanilka, Cosgard, *součást esenciálních olejů

Certifikát_Pomněnka

Doplňkové parametry

Kategorie: Jsi krásná
Záruka: 1 rok
Typ pleti: Zralá