Pečující pleťová maska na citlivou pleť Pivoňka

Kód: 03
přírodní ručně mícháno
289 Kč
Skladem

Maska vhodná pro všechny citlivky!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato maska se stejně jako všechny naše produkty vyrábí s láskou a jen z těch nejkvalitnějších surovin, vhodných právě pro Vaši pleť. Zaručujeme Vám, že si její čisté, přírodní a voňavé složení zamilujete stejně tak, jako my! Tak, jako se snažíme chránit Vaši pokožku před dlouhým nesrozumitelným chemickým složením, se stejně tak snažíme chránit i naši přírodu. Proto jsou všechny naše obaly plně v souladu s přírodou.

 

Tato maska je vhodná i pro tu nejcitlivější pokožku. Růžový jíl má výborné exfoliační, čistící a detoxikační vlastnosti. A také protizánětlivé, antibakteriální a antiseptické účinky. Pravidelným používáním pomáhá zlepšit texturu a vzhled pleti, která trpí ekzémem, lupénkou, akné nebo rosaceou. Redukuje suchost a šupinatění. Zlepšuje elasticitu a pevnost pokožky a odstraňuje odumřelé buňky z pleti, čímž ji zanechává jemnou a vláčnou. Arganový olej chrání pokožku před vysycháním, hydratuje ji, a dokonce zpomaluje její stárnutí. Je to ale také velký pomocník v boji proti různým ekzémům či lupénce.

 

Naneste slabou vrstvu na navlhčenou pokožku pomocí navlhčených prstů a nechte působit 10-15 minut, po zaschnutí opláchněte vlažnou vodou.

Děkujeme Vám za Váš nákup!

Balení 60ml

 

INCI: Aqua, Kaolin, Illite, Rosa Canina (Rose-hip) Fruit Extract (Růžový jíl), Argania Apinosa (Arganový olej), Cosgard, (geraniol, nerol, phenethyl
alcohol, phenylpropanol)*součást esenciálních olejů

Certifikát_Pivoňka

Doplňkové parametry

Kategorie: Jsi krásná
Záruka: 1 rok
Typ pleti: Citlivá