Pleťová pečující maska pro aknózní pleť Pan čtyřlístek

přírodní ručně mícháno
419 Kč 99 Kč od 99 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Objevte naši pleťovou masku pro muže. Tato maska je ideální pro ty, kteří trpí různými typy akné a začervenáním. Zelený jíl má hloubkově čistící vlastnosti a je účinným spojencem v boji proti akné. Obsahuje Seboclear, inovativní aktivní látku z výtažku listů Maklury, která normalizuje pleť postiženou akné. Seboclear působí antibakteriálně a protizánětlivě, zabrání tvorbě komedonů a akné vulgaris. Jojobový olej zklidní zánětlivé projevy a předejde jejich dalšímu vzniku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato maska se stejně jako všechny naše produkty vyrábí s láskou a jen z těch nejkvalitnějších surovin, vhodných právě pro Vaši pleť. Zaručujeme Vám, že si její čisté, přírodní a voňavé složení zamilujete stejně tak, jako my! Tak, jako se snažíme chránit Vaši pokožku před dlouhým nesrozumitelným chemickým složením, se stejně tak snažíme chránit i naši přírodu. Proto jsou všechny naše obaly plně v souladu s přírodou.

 

Tato maska je vhodná pro ty, které trápí pupínky všeho typu a různá začervenání. Zelený jíl má hloubkově čistící vlastnosti, které ho korunují na první místo v produktech v boji proti akné. Reguluje také tvorbu kožního mazu. Seboclear,  je inovativní aktivní látka normalizující pokožku postiženou akné za pomoci výtažku z listů Maklury (Maclura cochinchinensis ). Výtažek působí antibakteriálně (působí na bakterie odpovědné za vznik akné) a protizánětlivě, zabraňuje tvorbě komedonů a akné vulgaris. Jojobový olej zklidní zánětlivé projevy a předejde jejich dalšímu vzniku.

 

Naneste slabou vrstvu na navlhčenou pokožku pomocí navlhčených prstů a nechte působit 10-15 minut, po zaschnutí opláchněte vlažnou vodou.

 

Děkujeme Vám za Váš nákup!

Balení 60ml

 

INCI: Aqua, {Illit, montmorillonit, kaolin}*(zelený jíl), Jojoba, {Propanediol, Bioflavonoids (pending)}*(Seboclear - Certifikace Ecocert), {Benzyl alkohol, acid, aqua}*(cosgard - Certifikace Ecocert), Parfum, (d-dimonen, Linalool, pin-2(10)-e, pin-2(3)-en, citral)*(součást esenciálních olejů)

 

ZBKP_Certifikát_Pan čtyřlístek

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: