Masážní srdíčko gua sha

349 Kč
Skladem (2 ks)

Srdíčko, které opravdu potěší každou ženu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní srdíčko gua sha je aktuálně hitem! Má totiž spoustu výhod a navíc si s tímto srdíčkem v pohodlí domova provedete ozdravnou příjemnou masáž. Srdíčko rozproudí váš krevní oběh a lymfu, zvyšuje mikrocirkulaci o 400%, zbavuje obličej jemných vrásek a rozzařuje obličej. Gua sha má rovněž pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji. Viditelných výsledků dosáhnete již za 10-12 dní. 

RŮŽENÍN - kámen lásky a sebelásky. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. 

Jak používat gua sha?

1) TLAK - Jemný tlak používáme v případě, kdy chceme pleť rozzářit a jemně vyhlazovat vrásky. Přitlačit můžeme v místech, kde chceme uvolnit svalstvo, ale vždy jen tak, aby nám to bylo příjemné.

2) TAH - Každý tah opakujte 2-3x.

3) PODKLAD - Před masáží si vždy vyčistěte obličej a opláchněte i srdíčko. Následně naneste oblíbený olejíček, sérum nebo krém a proveďte masáž. 

Postup masáže:

1) KRČNÍ PÁTEŘ - Jako první promasírujte krční páteř. Přiložte srdíčko na páteř tak, aby byla páteř vložena do výřezu srdíčka. Přiložte co nejníže to půjde a táhněte směrem k temenu hlavy až k linii vlasů. Soustřeďte se hlavně na hladký tah a váš dech a opakujte cca 3x. 

2) TRAPÉZOVÝ SVAL - Od ramene hladkou dlouhou stranou vedeme tah směrem k linii vlasů po linii šíje. Aplikujeme na obě ramena 3x.

3) LYMFA - Provádíme stranou, která je nám nejpříjemnější. Při otočení hlavy na stranu se nám ukáže největší lymfatický tok, ten odpovídá i za otoky v obličeji. Zde se pohybujeme jemně nahoru a dolu, poslední tah je vždy dolů. Opakujeme na obou stranách 3x. 

4) DRUHÁ BRADA - Zakloníme hlavu a použijeme stranu s výřezem a přejíždíme zespodu nahoru po krku až na bradu.

5) KONTURY OBLIČEJE - Přiložíme stranu která je ná nejpříjemnější a přejíždíme po konturách obličeje od brady po ucho. 

6) TVÁŘ - Stranou která je nám nejpříjemnější táhneme od středu obličeje, čili od nosu, směrem k linii vlasů po celé tváři a následně i na spánku a v oblasti obočí.

7) ČELO - hladkou stranou přejíždíme po čele směrem od obočí k linii vlasů a vyhlazujeme tak jemné vrásky. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: