Masážní srdíčko gua sha

349 Kč
Skladem

Srdíčko, které opravdu potěší každou ženu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní srdíčko gua sha je aktuálně hitem! Má totiž spoustu výhod a navíc si s tímto srdíčkem v pohodlí domova provedete ozdravnou příjemnou masáž. Srdíčko rozproudí váš krevní oběh a lymfu, zvyšuje mikrocirkulaci o 400%, zbavuje obličej jemných vrásek a rozzařuje obličej. Gua sha má rovněž pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji. Viditelných výsledků dosáhnete již za 10-12 dní. 

RŮŽENÍN - kámen lásky a sebelásky. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. 

Jak používat gua sha?

1) TLAK - Jemný tlak používáme v případě, kdy chceme pleť rozzářit a jemně vyhlazovat vrásky. Přitlačit můžeme v místech, kde chceme uvolnit svalstvo, ale vždy jen tak, aby nám to bylo příjemné.

2) TAH - Každý tah opakujte 2-3x.

3) PODKLAD - Před masáží si vždy vyčistěte obličej a opláchněte i srdíčko. Následně naneste oblíbený olejíček, sérum nebo krém a proveďte masáž. 

Postup masáže:

1) KRČNÍ PÁTEŘ - Jako první promasírujte krční páteř. Přiložte srdíčko na páteř tak, aby byla páteř vložena do výřezu srdíčka. Přiložte co nejníže to půjde a táhněte směrem k temenu hlavy až k linii vlasů. Soustřeďte se hlavně na hladký tah a váš dech a opakujte cca 3x. 

2) TRAPÉZOVÝ SVAL - Od ramene hladkou dlouhou stranou vedeme tah směrem k linii vlasů po linii šíje. Aplikujeme na obě ramena 3x.

3) LYMFA - Provádíme stranou, která je nám nejpříjemnější. Při otočení hlavy na stranu se nám ukáže největší lymfatický tok, ten odpovídá i za otoky v obličeji. Zde se pohybujeme jemně nahoru a dolu, poslední tah je vždy dolů. Opakujeme na obou stranách 3x. 

4) DRUHÁ BRADA - Zakloníme hlavu a použijeme stranu s výřezem a přejíždíme zespodu nahoru po krku až na bradu.

5) KONTURY OBLIČEJE - Přiložíme stranu která je ná nejpříjemnější a přejíždíme po konturách obličeje od brady po ucho. 

6) TVÁŘ - Stranou která je nám nejpříjemnější táhneme od středu obličeje, čili od nosu, směrem k linii vlasů po celé tváři a následně i na spánku a v oblasti obočí.

7) ČELO - hladkou stranou přejíždíme po čele směrem od obočí k linii vlasů a vyhlazujeme tak jemné vrásky. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: