Pečující pleťová maska na aknózní pleť Hortenzie

Kód: 02
přírodní ručně mícháno
289 Kč
Skladem

Tato maska zatočí s každým pupínkem!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato maska se stejně jako všechny naše produkty vyrábí s láskou a jen z těch nejkvalitnějších surovin, vhodných právě pro Vaši pleť. Zaručujeme Vám, že si její čisté, přírodní a voňavé složení zamilujete stejně tak, jako my! Tak, jako se snažíme chránit Vaši pokožku před dlouhým nesrozumitelným chemickým složením, se stejně tak snažíme chránit i naši přírodu. Proto jsou všechny naše obaly plně v souladu s přírodou.

 

Tato maska je vhodná pro ty, které trápí pupínky všeho typu a různá začervenání. Zelený jíl má hloubkově čistící vlastnosti, které ho korunují na první místo v produktech v boji proti akné. Reguluje také tvorbu kožního mazu. Seboclear,  je inovativní aktivní látka normalizující pokožku postiženou akné za pomoci výtažku z listů Maklury (Maclura cochinchinensis ). Výtažek působí antibakteriálně (působí na bakterie odpovědné za vznik akné) a protizánětlivě, zabraňuje tvorbě komedonů a akné vulgaris. Jojobový olej zklidní zánětlivé projevy a předejde jejich dalšímu vzniku.

 

Naneste slabou vrstvu na navlhčenou pokožku pomocí navlhčených prstů a nechte působit 10-15 minut, po zaschnutí opláchněte vlažnou vodou.

 

Děkujeme Vám za Váš nákup!

Balení 60ml

 

INCI: Aqua, Illit, montmorillonit, kaolin(zelený jíl), Jojoba, Seboclear, Cosgard, (d-dimonen, Linalool, pin-2(10)-e, pin-2(3)-en, citral)*, orchidea a vanilla, *součást esenciálních olejů

 Certifikát_Hortenzie

Doplňkové parametry

Kategorie: Jsi krásná
Záruka: 1 rok
Typ pleti: Aknózní